همواره رضایت و آسودگـی خاطـر مشتریان را هدف اصلی خود قرار داده است.

ورود کاربر (خریدار) به سایت و خرید از آن به منزله آگاه بودن از قوانین و شرایط است. پس لطفا با دقت شرایط و قوانین را مطالعه بفرمایید.

 

کاربر (خریدار) عزیز جهت سهولت در ثبت سفارش و پیگیری کالا به نکات زیر توجه فرمایید.
1- ثبت سفارش بر اساس اطلاعات ثبت شده کاربر( خریدار) در سایت می باشد. در صورت عدم انطباق اطلاعات سفارش دهنده با سفارش ، پیگیری مرسوله توسط ما امکان پذیر نمی باشد.
2- استرداد وجه در شرایط خاص فقط به شماره کارت ثبت شده ( پرداخت کننده) در سایت ، به نام کاربر امکان پذیر می باشد.
3- شرایط گارانتی:
الف- کلیه کالاهای خریداری شده توسط کاربر (خریدار) از سایت، از قبیل دستگاه های ابزار دقیق ،برقی و غیر برقی قبل از ارسال کالا توسط تیم کارشناسان فنی iRepairtools تست سلامت فیزیکی و فنی می شود، تا شما با خیال راحت و اطمینان خاطر از سلامت کالای خریداری شده از آن استفاده کنید.
ب- چنانچه کالایی نیاز به تست داشته باشد، فقط به مدت 24 ساعت پس از دریافت محصول فرصت تست دارید، در صورت وجود هرگونه مشکل باید کاربر (خریدار) سریعا با تیم کارشناسان فنی iRepairtools توسط شماره هایی که در سایت وجود دارد تماس گرفته ، ایراد را گزارش و مستندات خرابی دستگاه را توسط راه های ارتباطی از قبیل واتس اپ ارسال کند ، درغیر این صورت بعد از مدت مقرر خارج از گارانتی می باشد.
4- در صورتی که ایراد اعلام شده توسط کاربر (خریدار) مورد تایید تیم کارشناسان فنی iRepairtools قرار گرفت، دستگاه یا ابزار اول تعمیر( گارانتی) و در صورت عدم امکان تعمیر، تعویض می گردد.
5- پیگیری آسیب های فیزیکی ناشی از عدم رعایت شرایط نگهداری و ارسال کالا در حین حمل و نقل، توسط شرکت های باربری اعم از پست ، تی پاکس و غیره… بر عهده کاربر (خریدار ) می باشد.
نکته: در صورت مخدوش بودن کارتن یا پاکت ارسالی اعم از باز شدن چسب ها وآسیب دیدگی بسته بندی که با چشم توسط دریافت کننده قابل مشاهده است، در صورت پذیرش و تحویل بسته، بدون بررسی توسط دریافت کننده، هرگونه ایراد در کالای ارسالی بر عهده دریافت کننده می باشد.( لطفا بسته را با دقت در حین تحویل چک کنید و از سلامت کالا مطمئن شوید.)
 
چه کالاهایی شامل شرایط گارانتی نمی شود:
• چنانچه خریدار ( کاربر) با علم از کیفیت و کارایی یک محصول دقیقا طبق امکانات موجود در سایت، آن را انتخاب و خریداری و پس از دریافت آن قصد مرجوع یا تعویض آن را داشته باشد، این نوع کالا یا کالاها شامل گارانتی و ضمانت مرجوع نمی شوند.
• کالاهایی که قیمت آن توسط بازار مالی و ارزی تعیین می شود ( هر لحظه به علت نوسانات ارزی قیمت کالا در حال تغییر می باشد.)
• کالاهای ابزار دقیق و اندازه گیری حساس )مولتی متر ،اسیلوسکوپ و غیره…)
• پس از پرداخت بیعانه جهت ثبت سفارش توسط کاربر (خریدار) جهت خریداری کالا، پس از موجود شدن آن ، امکان انصراف از سفارش و بازگشت مبلغ بیعانه وجود ندارد و خریدار ملزم به پرداخت کامل مبلغ کالایی که از قبل تامین شده می باشد در صورت عدم اقدام به خرید ظرف مدت 10 روز معامله باطل می شود.
• ایجاد صدمات و ضایعات فیزیکی در بسته بندی و دستگاه توسط شرکت های باربری
• باز شدن پلمپ فروشگاه ( روی کارتن و بسته بندی)
• باز شدن و دستکاری و یا تغییر در قطعات توسط خریدار
• مخدوش شدن برچسب ،بارکد،لیبل و کثیف شدن دستگاه و متعلقات آن که ضامن سلامتی کالا می باشد.
نکته مهم : برای ارجاع کالا حتما باید قبل از ارسال ، مستندات شفاف داشته باشید. (فیلم و عکس)
ارسال عکس و فیلم قابل تشخیص و درک توسط کاربر (خریدار) برای تیم کارشناسان فنی iRepairtools